Přilby


Přilba Hyban Green

Přilba Hyban Green

Zelená přilba pro mladé a dospělé uživatele je vhodná pro každodenní jízdu na koloběžce, kole, na BMX i na inline bruslích.Moderní všestranná přilba.ABS Hard cover tvrzená technologie.Zoom technologie pro snadné seřízení přilby kolečkem.Integrované LED červené světlo je viditelné do úhlu 180 stupňů.Optimální odvětrávání.Vyjímatelné vnitřní polstrování.Odnímatelný štít.Velikosti: M (52-58 cm), L (56-61 cm)Hmotnost: 380 g (velikost M), 400 g (velikost L)Výrobce: Abus..

1 580Kč

Přilba Hyban Velvet Black

Přilba Hyban Velvet Black

Černá přilba pro mladé a dospělé uživatele je vhodná pro každodenní jízdu na koloběžce, kole, na BMX i na inline bruslích.Moderní všestranná přilba.ABS Hard cover tvrzená technologie.Zoom technologie pro snadné seřízení přilby kolečkem.Integrované LED červené světlo je viditelné do úhlu 180 stupňů.Optimální odvětrávání.Vyjímatelné vnitřní polstrování.Odnímatelný štít.Velikosti: L (56-61 cm)Hmotnost: 400 g (velikost L)Výrobce: Abus..

1 580Kč

Přilba Scraper v2 Green

Přilba Scraper v2 Green

Všestranná přilba pro mládež i dospělé v zelené barvě. Pro městský provoz, koloběžku, kolo, BMX, skateboard, in-line brusle...Akční moderní přilba v několika barevných provedeních.ABS-tvrzená technologie.Zoom – systém pro komfortní nastavení a seřízení přilby.12 větracích otvorů.Vyjímatelná a pratelná vnitřní vložka.Odnímatelný štít.Velikosti: M (52-58 cm), L (58-63 cm)Hmotnost: 450 g (velikost M), 490 g (velikost L)Výrobce: Abus..

1 390Kč

Přilba Scraper v2 Petrol

Přilba Scraper v2 Petrol

Všestranná přilba pro mládež i dospělé v barvě petrol. Pro městský provoz, koloběžku, kolo, BMX, skateboard, in-line brusle...Akční moderní přilba v několika barevných provedeních.ABS-tvrzená technologie.Zoom – systém pro komfortní nastavení a seřízení přilby.12 větracích otvorů.Vyjímatelná a pratelná vnitřní vložka.Odnímatelný štít.Velikosti: M (54-58 cm), L (58-62 cm)Hmotnost: 450 g (velikost M), 490 g (velikost L)Výrobce: Abus..

1 390Kč

Přilba Scraper v2 Polar Matt

Přilba Scraper v2 Polar Matt

Všestranná přilba pro mládež i dospělé v bílé barvě. Pro městský provoz, koloběžku, kolo, BMX, skateboard, in-line brusle...Akční moderní přilba v několika barevných provedeních.ABS-tvrzená technologie.Zoom – systém pro komfortní nastavení a seřízení přilby.12 větracích otvorů.Vyjímatelná a pratelná vnitřní vložka.Odnímatelný štít.Velikosti: L (58-62 cm)Hmotnost: 490 g (velikost L)Výrobce: Abus..

1 390Kč

Přilba Urban-I v2 Maori White

Přilba Urban-I v2 Maori White

Bílá cyklo přilba s šedými vzory (obrázky).Zoom-Lite pro přesné nastavení přilby.12 vstupních a 5 výstupních vetracích otvorů.Barevně laděné, měkké a polstrované upínací řemínky.Inovovaná zadní reflexní plocha lépe odráží dopadající světlo.Zadní světlo.Magnetické zapínání FIDLOCK.Technologie In-Mold.Odnímatelný štít.Velikosti: M (52-58 cm)Hmotnost: 250 g (M)Výrobce: Abus..

1 790Kč

Přilba Urban-I v2 Neon Yellow

Přilba Urban-I v2 Neon Yellow

Neonově žlutá cyklo přilba ABUS.Zoom-Lite pro přesné nastavení přilby.12 vstupních a 5 výstupních vetracích otvorů.Barevně laděné, měkké a polstrované upínací řemínky.Inovovaná zadní reflexní plocha lépe odráží dopadající světlo.Zadní světlo.Magnetické zapínání FIDLOCK.Technologie In-Mold.Odnímatelný štít.Velikosti: M (52-58 cm), L (56-61 cm)Hmotnost: 250 g (velikost M), 285 g (velikost L)Výrobce: Abus..

1 790Kč

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)