Gripy


Gripy BBB BHG-06 DualGrip

Gripy BBB BHG-06 DualGrip

Pěnové gripy (ručky, madla) DualGrip.Snadná montáž, duralové objímky.Superlehký pěnový materiál, ergonomický tvar tlumící vibrace a otřesy.Součástí jsou zátky do řídítek.Délka: 130 mm.Výrobce: BBB..

239Kč

Gripy ESI Chunky

Gripy ESI Chunky

100% silikonové gripy ESIgrips. Nejlépe absorbující gripy na trhu vám padnou do ruky a velmi dobře tlumí otřesy.Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Neklouže, ale nelepí.Snižuje znecitlivění rukou a únavu paží.Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar.Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení.Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí.Snadná údržba.Dostupné barvy: červená a černáDélka: 13 cmPrůměr: 32 mmHmotnost: 60 g..

450Kč

Gripy ESI Extra Chunky

Gripy ESI Extra Chunky

100% silikonové gripy ESIgrips. Nejlépe absorbující gripy na trhu vám padnou do ruky a velmi dobře tlumí otřesy.Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Neklouže, ale nelepí.Snižuje znecitlivění rukou a únavu paží.Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar.Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení.Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí.Snadná údržba.Dostupné barvy: červená a černáDélka: 13 cmPrůměr: 34 mmHmotnost: 80 g..

490Kč

Gripy ESI Fit XC

Gripy ESI Fit XC

Gripy Fix XC jsou navrženy pro zcela přirozené držení rukou na řídítkách. Nový design velmi dobře tlumí otřesy a zvyšuje kontrolu nad řidítky.100% silikonové gripy ESIgrips. Nejlépe absorbující gripy na trhu vám padnou do ruky.Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Neklouže, ale nelepí.Snižuje znecitlivění rukou a únavu paží.Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar.Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení.Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí.Snadná údržba.Dos..

690Kč

Gripy ESI Racer's Edge

Gripy ESI Racer's Edge

Lehké 100% silikonové gripy ESIgrips. Nejlépe absorbující gripy na trhu vám padnou do ruky a velmi dobře tlumí otřesy.Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Neklouže, ale nelepí.Snižuje znecitlivění rukou a únavu paží.Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar.Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení.Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí.Snadná údržba.Dostupné barvy: červená a černáDélka: 13 cmPrůměr: 30 mmHmotnost: 50 g..

430Kč

Gripy Haven Classic Ergo

Gripy Haven Classic Ergo

100% silikonové gripy Haven Classic Ergo s vnitřní vložkou absorbují maximum rázů a tím podstatně snižují znecitlivění rukou.Nekloužou, nelepí a v mokru nedochází k "protáčení" na řidítkách. Na slunci nemění barvu ani tvar.Délka: 130mmPrůměr: 32mm..

380Kč

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)