Elektronika


Světla BLS-48 SparkCombo

Světla BLS-48 SparkCombo

Přední i zadní světla v jednom balení. Obsahuje BBB BLS-46 a BLS-47.Baterie na USB nabíjení.3 super-jasné micro-LED diody.Indikátor napájení baterie.Gumový voděodolný spínač.Lehké a kompaktní.Ekonomická spotřeba energie pro dlouhou životnost baterie.Nastavitelný siliconový StrapMount držák součástí balení.Vhodné pro klasická i oversizová řídítka.4 režimy svícení: tlumené světlo, vysoká svítivost, normální svícení a blikání.Doba nabíjení : 2,5 hodiny.Systém je chráněn proti zkratu, přebití i úpln..

1 090Kč

Světlo BBB BLS-46 Spark

Světlo BBB BLS-46 Spark

Přední světlo na řídítka.Vestavěná baterie se dobíjí přes USB.3 super-jasné micro-LED diody.Indikátor napájení baterie.Gumový voděodolný spínač.Lehké a kompaktní.Ekonomická spotřeba energie pro dlouhou životnost baterie.Nastavitelný siliconový StrapMount držák součástí balení.Vhodné pro klasická i oversizová řídítka.4 režimy svícení: tlumené světlo, vysoká svítivost, normální svícení a blikání.Doba nabíjení : 2,5 hodiny.Systém je chráněn proti zkratu, přebití i úplnému vybití.Vysoce kvalitní Lit..

559Kč

Světlo BBB BLS-47 Spark

Světlo BBB BLS-47 Spark

Zadní červené světlo s USB dobíjením.3 super-jasné micro-LED diody.Indikátor napájení baterie.Gumový voděodolný spínač.Lehké a kompaktní.Ekonomická spotřeba energie pro dlouhou životnost baterie.Nastavitelný siliconový StrapMount držák součástí balení.Vhodné pro klasická i oversizová řídítka.4 režimy svícení: tlumené světlo, vysoká svítivost, normální svícení a blikání.Doba nabíjení : 2,5 hodiny.Systém je chráněn proti zkratu, přebití i úplnému vybití.Vysoce kvalitní Lithiové polymerové baterie ..

559Kč

Světlo BBB BLS-71 Strike

Světlo BBB BLS-71 Strike

Výkonná 300 Lumen XM-L CREE LED dioda s nadprůměrnou svítivostí.Vyměnitelná vnitřní EnergyBar (BLS-93) baterie.5 režimů svícení: super svítivost, vysoká svítivost, normální svítivost, tlumené světlo a blikání.Multifunkční indikátor napájení.Gumový voděodolný spínač.Lehké a kompaktní světlo.Doba nabíjení je 4 hodiny. Ochrana proti přebíjení, zkratu a úplnému vybití.Baterie (2300mAh 3.7V) nabita až 400x bez ztráty výkonu.Váha: 127 gramůVelikost: 112 x 35 x 40 mmBarvy: černá a bíláVýrobce: BBB..

1 690Kč

Světlo BBB BLS-72 Strike

Světlo BBB BLS-72 Strike

Výkonná 500 Lumen XM-L CREE LED dioda s nadprůměrnou svítivostí.Vyměnitelná vnitřní EnergyBar (BLS-93) baterie.5 režimů svícení: super svítivost, vysoká svítivost, normální svítivost, tlumené světlo a blikání.Multifunkční indikátor napájení.Gumový voděodolný spínač.Lehké a kompaktní světlo.Doba nabíjení je 4 hodiny. Ochrana proti přebíjení, zkratu a úplnému vybití.Baterie (2300mAh 3.7V) nabita až 400x bez ztráty výkonu.Váha: 127 gramůVelikost: 112 x 35 x 40 mmBarvy: černá a bíláVýrobce: BBB..

2 190Kč

Tachometr BBB BCP-15W Dashboard

Tachometr BBB BCP-15W Dashboard

Tachometr BCP-15W Dashboard má 10 funkcí:aktuální rychlost,průměrná rychlost,cestovní vzdálenost,celkově ujeté kilometry,hodiny,automatický scan,automatický start / stop,maximální rychlost,čas jízdy,indikátor slabé baterieBezdrátový mini počítač s mnoha funkcemi. Ovládání jedním tlačítkem. Včetně baterie.Může být namontován na řidítka i na rám koloběžky.Voděodolný.Dostupný pouze v černé barvě.Výrobce: BBB...

940Kč

Tachometr BBB BCP-16W Dashboard

Tachometr BBB BCP-16W Dashboard

Tachometr BCP-16W Dashboard má 12 funkcí:aktuální rychlost,průměrná rychlost,cestovní vzdálenost,celkově ujeté kilometry,hodiny,automatický scan,automatický start / stop,maximální rychlost,čas jízdy,celková doba jízdy,speed pacer,indikátor slabé baterieBezdrátový mini počítač s mnoha funkcemi. Ovládání jedním tlačítkem. Včetně baterie.Může být namontován na řidítka i na rám koloběžky.Voděodolný.Dostupný pouze v bílé (stříbrné) barvě.Výrobce: BBB...

1 085Kč

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)