O nás


Koloběžky MORXES  vznikly v roce 2012 týmem lidí nadšených do koloběhu s vizí vyrábět nejlepší koloběžky na českém i evropském trhu. Na koloběžkách jezdíme více jak deset let a koloběh je naší životní láskou. Od počátku jsme měli jasnou představu, jaké požadavky má dokonalá koloběžka splňovat a to jak z hlediska jízdních charakteristik, tak z hlediska designu. 


Převést tyto požadavky do praxe a vyrobit dle nás dokonalou koloběžku, představovalo dlouhou a složitou cestu. Od diskuzí na prvotními návrhy a nákresy, přes výrobu prvních prototypů a jejich důkladném testování zpět k návrhům a nákresům, jsme na sklonku roku 2014 byli konečně spokojeni - narodila se první ucelená série koloběžek MORXES. 


V roce 2017 Vám představujeme kompletní řadu koloběžek, ze které si vybere skutečně každý. Snažíme se Vám poskytnout kvalitní a krásné stroje, na které se můžete spolehnout za všech okolností. Koloběžky MORXES jsou jedinečné nejen svým neotřelým designem, geometrií rámu, která zajistí svému majiteli úžasný pocit z jízdy, ale i vysokým standardem použitých dílů a doplňků. 


Koloběžky vyrábíme s láskou a svým zákazníkům zaručujeme jen tu nejvyšší kvalitu tak, aby se i oni do koloběhu zamilovali.